Tribe Common - en to bg translation catalogue (375 entries)

en:  and
bg: и

en: %s Settings
bg: %s Настройки

en: %s cannot be a duplicate
bg: %s не може да се дублира

en: %s cannot be the same as %s.
bg: %s не може да съвпада с %s.

en: %s must be a number between 0 and 21.
bg: %s трябва да е число между 0 и 21.

en: %s must be a number or percentage.
bg: %s трябва да е номер или процент.

en: %s must be a phone number.
bg: %s трябва да е валиден телефонен номер.

en: %s must be a positive number.
bg: %s трябва да е положително число.

en: %s must be a valid absolute URL.
bg: %s  трябва да е валиден абсолюрен URL.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
bg: %s трябва да е валиден низ (числа, букви, тире и долно тире).

en: %s must consist of 5 numbers.
bg: %s трябва да съдържа 5 цифри.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
bg: %s трябва да съдържа само букви, цифри, тирета, апострофи и интервали.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
bg: %s трябва да съдържа само букви, интервали, апострофи и тирета.

en: %s must contain numbers and letters only
bg: %s трябва да съдържа само цифри и букви

en: %s must contain numbers, letters and dots only
bg: %s трябва да съдържа само цифри, букви и точки

en: %s must have a value that's part of its options.
bg: %s трябва да има стойност, която отговаря на една от възможноте опции.

en: <p>The following three fields accept the date format options available to the php date() function. <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time" target="_blank">Learn how to make your own date format here</a>.</p>
bg: Следващите три полета приемат опции за формат на датата, които се поддържат от php date() function. <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time" target="_blank">Научете как да създадете свой формат за датата</a>.</p>

en: A valid license key is required for support and updates
bg: Валиден сериен номер е необходим за поддръжка и актуализации

en: Afghanistan
bg: Афганистан

en: Alabama
bg: Алабама

en: Alaska
bg: Аляска

en: Albania
bg: Албания

en: Algeria
bg: Алжир

en: American Samoa
bg: Американска Самоа

en: Andorra
bg: Андора

en: Angola
bg: Ангола

en: Anguilla
bg: Ангуила

en: Antarctica
bg: Антарктида

en: Antigua And Barbuda
bg: Антигуа и Барбуда

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
bg: Мислите ли си "Уха, този plugin е невероятен! Трябва да благодаря на Modern Tribe за усърдната им работа."? Най-добрия начин да ни благодарите е да поставите малък текстов линк под календара, който води към страницата на проекта.

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
bg: Мислите ли си "Уха, този plugin е невероятен! Трябва да благодаря на Modern Tribe за усърдната им работа."? Най-добрия начин да ни благодарите е да поставите малък текстов линк под календара, който води към страницата на проекта.

en: Argentina
bg: Аржентина

en: Arizona
bg: Аризона

en: Arkansas
bg: Арканзас

en: Armenia
bg: Армения

en: Aruba
bg: Аруба

en: Australia
bg: Австралия

en: Austria
bg: Австрия

en: Azerbaijan
bg: Азербейджан

en: Bahamas
bg: Бахамски острови

en: Bahrain
bg: Бахрейн

en: Bangladesh
bg: Бангладеш

en: Barbados
bg: Барбадос

en: Belarus
bg: Беларус

en: Belgium
bg: Белгия

en: Belize
bg: Белиз

en: Benin
bg: Бенин

en: Bermuda
bg: Бермудски острови

en: Bhutan
bg: Бутан

en: Bolivia
bg: Боливия

en: Bosnia And Herzegowina
bg: Босна и Херцеговина

en: Botswana
bg: Ботсвана

en: Bouvet Island
bg: Буве

en: Brazil
bg: Бразилия

en: British Indian Ocean Territory
bg: Британска индоокеанска територия

en: Brunei Darussalam
bg: Бруней

en: Bulgaria
bg: България

en: Burkina Faso
bg: Буркина Фасо

en: Burundi
bg: Бурунди

en: California
bg: Калифорния

en: Cambodia
bg: Камбоджа

en: Cameroon
bg: Камерун

en: Canada
bg: Канада

en: Cape Verde
bg: Кабо Верде

en: Cayman Islands
bg: Кайманови острови

en: Central African Republic
bg: Централноафриканска република

en: Chad
bg: Чад

en: Check out the available add-ons
bg: Разгледайте наличните add-on-и

en: Chile
bg: Чили

en: China
bg: Китай

en: Christmas Island
bg: Коледен остров

en: Cocos (Keeling) Islands
bg: Кокосови острови

en: Colombia
bg: Колумбия

en: Colorado
bg: Колорадо

en: Comoros
bg: Коморски острови

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
bg: Валидирането на сравнението се провали, тъй като не е зададена стойност за сравнение в полето %s

en: Congo
bg: Конго

en: Congo, The Democratic Republic Of The
bg: Конго, Демократична република

en: Connecticut
bg: Кънектикът

en: Cook Islands
bg: Кук

en: Costa Rica
bg: Коста Рика

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
bg: Списъка със страните трябва да съдържа по една страна на ред и да бъде в следния формат: <br>САЩ, Съединени Американски щати <br> БГ, България.

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
bg: Хърватия

en: Cuba
bg: Куба

en: Cyprus
bg: Кипър

en: Czech Republic
bg: Чехия

en: Date Format Settings
bg: Настройки за формат на датата

en: Datepicker Date Format
bg: Формат на датата за Datepicker

en: Delaware
bg: Делауеър

en: Denmark
bg: Дания

en: Display
bg: Изглед

en: District of Columbia
bg: Вашингтон, О.К.

en: Djibouti
bg: Джибути

en: Dominica
bg: Доминика

en: Dominican Republic
bg: Доминиканска република

en: Done
bg: Готово

en: East Timor
bg: Източен Тимор

en: Ecuador
bg: Еквадор

en: Egypt
bg: Египет

en: El Salvador
bg: Салвадор

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
bg: Включете тази опция, за да записвате log  с информация за възникналите грешки. По подразбиране, лога ще се записва в PHP error log-а на сървъра ви. Ако желаете да виждате съобщенията за грешки в браузър-а си, тогава ви препоръчваме да инсталирате %s и да потърсите таб "Tribe" в debug output.

en: Equatorial Guinea
bg: Екваториална Гвинея

en: Eritrea
bg: Еритрея

en: Estonia
bg: Естония

en: Ethiopia
bg: Етиопия

en: Event Add-Ons
bg: Приставки за събития

en: Events
bg: Събития

en: Events Settings
bg: Настройки на събития

en: Falkland Islands (Malvinas)
bg: Фолкландски острови

en: Faroe Islands
bg: Ферьорски острови

en: Field ID:
bg: ID на поле:

en: Fiji
bg: Фиджи

en: Filter Bar
bg: Филтър бар

en: Finland
bg: Финландия

en: Florida
bg: Флорида

en: France
bg: Франция

en: France, Metropolitan
bg: Франция, Метрополия

en: Free
bg: Безплатно

en: French Guiana
bg: Френска Гвиана

en: French Polynesia
bg: Френска Полинезия

en: French Southern Territories
bg: Френски южни и антарктически територии

en: Gabon
bg: Габон

en: Gambia
bg: Гамбия

en: General
bg: Общи

en: Georgia
bg: Грузия

en: Germany
bg: Германия

en: Ghana
bg: Гана

en: Gibraltar
bg: Гибралтар

en: Go to WordPress Updates page
bg: Отиди на страницата с ъпдейти на Wordpress

en: Go to plugins page
bg: Отиди на страницата с плъгини

en: Greece
bg: Гърция

en: Greenland
bg: Гренландия

en: Grenada
bg: Гренада

en: Guadeloupe
bg: Гваделупа

en: Guam
bg: Гуам

en: Guatemala
bg: Гватемала

en: Guinea
bg: Гвинея

en: Guinea-Bissau
bg: Гвинея-Бисау

en: Guyana
bg: Гвиана

en: Haiti
bg: Хаити

en: Hawaii
bg: Хаваи

en: Heard And Mc Donald Islands
bg: Хърд и Макдоналд

en: Help
bg: Помощ

en: Hide the following settings tabs on every site:
bg: Скрии тези табове с настройки на всяка страница:

en: Holy See (Vatican City State)
bg: Ватикана

en: Honduras
bg: Хондурас

en: Hong Kong
bg: Хонконг

en: Hungary
bg: Унгария

en: Iceland
bg: Исландия

en: Idaho
bg: Айдахо

en: Illinois
bg: Илинойс

en: India
bg: Индия

en: Indiana
bg: Индиана

en: Indonesia
bg: Индонезия

en: Invalid field type specified
bg: Посочен е невалиден тип на полето

en: Invalid or incomplete field passed
bg: Има невалидно или незавършено поле

en: Iowa
bg: Индиана

en: Iran (Islamic Republic Of)
bg: Иран

en: Iraq
bg: Ирак

en: Ireland
bg: Ирландия

en: Israel
bg: Израел

en: Italy
bg: Италия

en: Jamaica
bg: Ямайка

en: Japan
bg: Япония

en: Jordan
bg: Йордания

en: Kansas
bg: Канзас

en: Kazakhstan
bg: Казахстан

en: Kentucky
bg: Кентъки

en: Kenya
bg: Кения

en: Kiribati
bg: Кирибати

en: Korea, Democratic People's Republic Of
bg: Северна Корея

en: Korea, Republic Of
bg: Южна Корея

en: Kuwait
bg: Кувейт

en: Kyrgyzstan
bg: Киргизстан

en: Lao People's Democratic Republic
bg: Лаос

en: Latest Version:
bg: Последна версия:

en: Latvia
bg: Латвия

en: Lebanon
bg: Ливан

en: Lesotho
bg: Лесото

en: Liberia
bg: Либерия

en: Libya
bg: Либия

en: License Key
bg: Сериен номер

en: License key(s) updated.
bg: Серийния/те номер(а) са обновени.

en: Licenses
bg: Лицензи

en: Liechtenstein
bg: Лихтенщайн

en: Lithuania
bg: Литва

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
bg: Нуждаете се от допълнителна функционалност, като например повтарящи се събития, персонализирана metadata, продажба на билети и др.?

en: Louisiana
bg: Луизиана

en: Luxembourg
bg: Люксембург

en: Macau
bg: Макао

en: Macedonia
bg: Македония

en: Madagascar
bg: Мадагаскар

en: Maine
bg: Мейн

en: Malawi
bg: Малави

en: Malaysia
bg: Малайзия

en: Maldives
bg: Малдиви

en: Mali
bg: Мали

en: Malta
bg: Малта

en: Marshall Islands
bg: Маршалови острови

en: Martinique
bg: Мартиника

en: Maryland
bg: Мериленд

en: Massachusetts
bg: Масачузетс

en: Mauritania
bg: Мавритания

en: Mauritius
bg: Мавриций

en: Mayotte
bg: Майот

en: Mexico
bg: Мексико

en: Michigan
bg: Мичиган

en: Micronesia, Federated States Of
bg: Микронезия

en: Minnesota
bg: Минесота

en: Mississippi
bg: Мисисипи

en: Missouri
bg: Мисури

en: Moldova, Republic Of
bg: Молдова

en: Monaco
bg: Монако

en: Mongolia
bg: Монголия

en: Montana
bg: Монтана

en: Montenegro
bg: Черна гора

en: Montserrat
bg: Монсерат

en: More...
bg: Още...

en: Morocco
bg: Мароко

en: Mozambique
bg: Мозамбик

en: Myanmar
bg: Мианмар

en: Namibia
bg: Намибия

en: Nauru
bg: Науру

en: Nebraska
bg: Небраска

en: Nepal
bg: Непал

en: Netherlands
bg: Холандия

en: Netherlands Antilles
bg: Нидерландски Антили

en: Network
bg: Мрежа

en: Network Settings
bg: Мрежови настройки

en: Nevada
bg: Невада

en: New Caledonia
bg: Нова Каледония

en: New Hampshire
bg: Ню Хампшър

en: New Jersey
bg: Ню Джърси

en: New Mexico
bg: Ню Мексико

en: New York
bg: Ню Йорк

en: New Zealand
bg: Нова Зеландия

en: News and Tutorials
bg: Новини и упътвания

en: Next
bg: Напред

en: Nicaragua
bg: Никарагуа

en: Niger
bg: Нигер

en: Nigeria
bg: Нигерия

en: Niue
bg: Ниуе

en: No checkbox options specified
bg: Не е избрана отметка

en: No radio options specified
bg: Не е избран радио бутон

en: No select options specified
bg: Не е избрана опция от падащия списък

en: Non-existant field validation function passed
bg: Изпратена е несъществуваща функция за валидиране на полето

en: None of your settings were saved. Please try again.
bg: Вашите настройки не бяха запаметени. Моля опитайте отново.

en: Norfolk Island
bg: Норфолк

en: North Carolina
bg: Северна Каролина

en: North Dakota
bg: Северна Дакота

en: Northern Mariana Islands
bg: Северни Мариански острови

en: Norway
bg: Норвегия

en: Ohio
bg: Охайо

en: Oklahoma
bg: Оклахома

en: Oman
bg: Оман

en: Oregon
bg: Орегон

en: Pakistan
bg: Пакистан

en: Palau
bg: Палау

en: Panama
bg: Панама

en: Papua New Guinea
bg: Папуа Нова Гвинея

en: Paraguay
bg: Парагвай

en: Pennsylvania
bg: Пенсилвания

en: Peru
bg: Перу

en: Philippines
bg: Филипини

en: Pitcairn
bg: Питкерн

en: Poland
bg: Полша

en: Portugal
bg: Португалия

en: Prev
bg: Назад

en: Puerto Rico
bg: Пуерто Рико

en: Qatar
bg: Катар

en: Requires:
bg: Изисква:

en: Return to Plugins page
bg: Върни се на страницата с плъгини

en: Return to WordPress Updates
bg: Върни се на страницата с ъпдейти на Wordpress

en: Reunion
bg: Реюнион

en: Rewrite rules were purged on load of this help page. Chances are there is a rewrite rule flush occurring in a plugin or theme!
bg: Правилата за пренаписване бяха изчистени при зареждането на тази помощна страница. Съществува вероятност за нулиране на правилата за пренаписване при плъгини или теми.

en: Rhode Island
bg: Род Айлънд

en: Romania
bg: Румъния

en: Russian Federation
bg: Русия

en: Rwanda
bg: Руанда

en: Saint Kitts And Nevis
bg: Сейнт Китс и Невис

en: Saint Lucia
bg: Сейнт Лусия

en: Saint Vincent And The Grenadines
bg: Сейнт Винсент и Гренадини

en: Samoa
bg: Самоа

en: San Marino
bg: Сан Марино

en: Sao Tome And Principe
bg: Сао Томе и Принсипи

en: Saudi Arabia
bg: Саудитска Арабия

en: See an example of the link
bg: Преглед на примерен линк

en: Select a Country:
bg: Избор на страна:

en: Select the date format to use in datepickers
bg: Формат на датата в прозореца за избор на дата

en: Senegal
bg: Сенегал

en: Serbia
bg: Сърбия

en: Settings
bg: Настройки

en: Settings saved.
bg: Настройките са записани.

en: Seychelles
bg: Сейшели

en: Show The Events Calendar link
bg: Показване на линка на Календара

en: Sierra Leone
bg: Сиера Леоне

en: Singapore
bg: Сингапур

en: Slovakia (Slovak Republic)
bg: Словакия

en: Slovenia
bg: Словения

en: Solomon Islands
bg: Соломонови острови

en: Somalia
bg: Сомалия

en: Sorry, key validation server is not available.
bg: За съжаление сървъра за валидиране не е достъпен.

en: South Africa
bg: Република Южна Африка

en: South Carolina
bg: Южна Каролина

en: South Dakota
bg: Южна Дакота

en: South Georgia, South Sandwich Islands
bg: Южна Джорджия и Южни Сандвичеви острови

en: Spain
bg: Испания

en: Sri Lanka
bg: Шри Ланка

en: St. Helena
bg: Света Елена

en: St. Pierre And Miquelon
bg: Сен Пиер и Микелон

en: Sudan
bg: Судан

en: Suriname
bg: Суринам

en: Svalbard And Jan Mayen Islands
bg: Свалбард и Ян Майен

en: Swaziland
bg: Свазиленд

en: Sweden
bg: Швеция

en: Switzerland
bg: Швейцария

en: Syrian Arab Republic
bg: Сирия

en: System Information
bg: Системна информация

en: Taiwan
bg: Тайван

en: Tajikistan
bg: Таджикистан

en: Tanzania, United Republic Of
bg: Танзания

en: Tennessee
bg: Тенеси

en: Texas
bg: Тексас

en: Thailand
bg: Тайланд

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
bg[0]: Настройката по-горе не са запаметена. Другите настройки са успешно запаметени.
bg[1]: Настройките по-горе не са запаметени. Другите настройки са успешно запаметени.

en: The request was sent insecurely.
bg: Заявката не е изпратена криптирано.

en: The request wasn't sent from this tab.
bg: Заявката не е изпратена от този таб.

en: There are no fields setup for this tab yet.
bg: Все още няма настройка на полета за този таб.

en: This calendar is powered by The Events Calendar.
bg: Този календар е задвижван от The Events Calendar.

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
bg: Тук е мястото, откъдето могат да се променят всички глобални настройки на Modern Tribe's The Events Calendar.

en: Today
bg: Днес

en: Togo
bg: Того

en: Tokelau
bg: Токелау

en: Tonga
bg: Тонга

en: Trinidad And Tobago
bg: Тринидад и Тобаго

en: Tunisia
bg: Тунис

en: Turkey
bg: Турция

en: Turkmenistan
bg: Туркменистан

en: Turks And Caicos Islands
bg: Търкс и Кайкос

en: Tuvalu
bg: Тувалу

en: Uganda
bg: Уганда

en: Ukraine
bg: Украйна

en: United Arab Emirates
bg: ОАЕ

en: United Kingdom
bg: Великобритания

en: United States
bg: САЩ

en: United States Minor Outlying Islands
bg: Малки далечни острови на САЩ

en: Unknown or not set
bg: Неизвестно или не е зададено

en: Uruguay
bg: Уругвай

en: Utah
bg: Юта

en: Uzbekistan
bg: Узбекистан

en: Valid Key! Expires on %s
bg: Валиден сериен номер. Изтича на %s

en: Vanuatu
bg: Вануату

en: Venezuela
bg: Венецуела

en: Vermont
bg: Върмонт

en: Viet Nam
bg: Виетнам

en: View
bg: Преглед

en: Virgin Islands (British)
bg: Британски Вирджински острови

en: Virgin Islands (U.S.)
bg: Вирджински острови

en: Virginia
bg: Вирджиния

en: Wallis And Futuna Islands
bg: Уолис и Футуна

en: Washington
bg: Вашингтон

en: We hope our plugin is helping you out.
bg: Надяваме се, че нашият плъгин ви е в помощ.

en: West Virginia
bg: Западна Вирджиния

en: Western Sahara
bg: Западна Сахара

en: Wisconsin
bg: Уисконсин

en: Wyoming
bg: Уайоминг

en: Yemen
bg: Йемен

en: You are up to date!
bg: Разполагате с най-новата версия!

en: You don't have permission to do that.
bg: Нямате достъп.

en: You need to upgrade!
bg: Имате нужда от ъпгрейд !

en: You've requested a non-existent tab.
bg: Търсите несъществуващ таб.

en: Your form had the following errors:
bg: Формуляра Ви има следните грешки:

en: Zambia
bg: Замбия

en: Zimbabwe
bg: Зимбабве

en: unknown date
bg: неизвестна дата
